אבולוציה

איך חכמת-הקבלה מסבירה תופעות שבהן מדע המודרני מתקשה.

חכמת-הקבלה היא מדע הכי עתיק אשר מלמדת אופן קבלה נכון של האדם מאהבה עצמית לאהבת זולת (מאגואיזם לאלטרואיזם).

חכמת-הקבלה מנחה אותנו להגיע לשלב הבא של אבולוציה האנושית, ולהצטרף להרמוניה של הטבע.

אנחנו מצפים שהמדע נותן תשובות לכל השאלות שלנו, כגון, מדוע העולם נמצא היום במשבר כה עמוק בכל תחומי החיים.

אנו עדים על בעיות רבות בכל תחומי החיים, כלכלה, חברה, משפחה, חינוך וכו', כאשר שורש הבעיות הוא גלום בקשר הלא-תקין בין בני-אדם.

בעיות של העולם ידועות בעיקר בתחום פירוד בתוך המשפחה וסמים, בנוסף מורגש כי מלחמת עולם השלישית בפתח.

ייתכן ומצב הנוכחי תלוי במציאת תשובות לשאלות מהותיות על החיים שלנו בעולם הזה- מה טעם בחיים ומדוע אנחנו חיים כאן.

תחילת היקום (בראשית ברא), לפי המדע, קרתה לפני כ-14 מיליארד שנה, אשר התפתח במספר שלבים- מתחילת המפץ הגדול, יצירת חומר (אטומים), התפתחות מולקולות ביולוגיות מדומם, מעברים קוונטיים חד (פתאומי ומהיר) ממולקולות לתאים חיים, והתפתחות תאים הראשוניים לצומח, לחי ולאדם (מין האנושי).

אם נסתכל מקרוב לשלבים אלו, מתעוררות שאלות רבות מעניינות ומסקרנות- מה היה לפני המפץ הגדול, ומדוע הוא קרה?, איך נוצרו חומר ראשוני והאטומים?, איך נוצרו מולקולות ביולוגיות גדולות?, איך מדומם נוצר תאים חיים הנמצאים בצומח, חי ואדם?

חכמת-הקבלה היא מדע-על (מדע של מדעים) והמקובלים הם מדעני-על, היא מסבירה, כי תהליך התפתחות של האדם טרם הסתיים, מה שהוא חדש בפתח, שלב רוחני של אנושות.

היום כל מה שחסר לנו הוא בניית יחסים אישיים בין אנשים שמבוססים על אהבת זולת, כאשר כלל גדול בחכמת-הקבלה הוא "ואהבת לרעך כמוך".

כמו המקובלים, גם אנחנו חייבים לחקור את עצמנו, בעזרת ידע וניסיון שלהם, לבצע ניסוי מדעי במשותף על עצמנו, כדי להגיע לשדה חיבור קולקטיבי של כלל האנושות.