כנסים ואירועים בתחום הניתוחים הקוסמטים בשנה הקרובה

תעשיית הניתוחים הפלסטיים נמצאת בהליך גידול מתמיד עם עלייה בהכנסות ובאפשרויות לצד חדירתן של טכנולוגיות חדשות לתחום. השינויים הקבועים לצד הביקוש ההולך וגובר מחייב את המנתחים להישאר בחזית הידע הטכנולוגי, הרפואי והשיווקי ואחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא דרך כנסים מקצועיים וזו אחת הסיבות לפופולריות העצומה של כנסים מקצועיים בתחום.

בין הכנסים שצפויים בעתיד הקרוב ניתן למצוא את הכנס לפרקטיקות בתחום הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטים שתיערך בניו יורק בדצמבר השנה. כמעט מייד לאחריה יערך הכנס בנושא ניתוחים פלסטיים, בוטוקס והבעות פנים בבנגקוק תאילנד ואולי גם החלפת שתלים או מתיחת בטן ושאיבת שומן. תאילנד נחשבת למעצה אזורית בכל הקשור לניתוחים פלסטיים וניתוחי שינוי מין במזרח הרחוק. באיסטנבול תיערך ועידה לרופאי עור בנושאי דרמטולוגיה קוסמטית וטיפולי לייזר. לא רחוק משם, בוינה ייערך כנס בנושא הגדלת חזה, השתלות וניתוחים פלסטיים וביומיים האחרונים של שנת 2019 תיערך בפריז הועידה לניתוחים פלסטים וקוסמטיים שתחתום את שנת 2019 ותדון במגמות ובטרנדים הצפויים בשנת 2020.

2020 תיפתח בכנס כללי בנושא ברומא ומייד לאחריו כנס מקצועי מאוד ממוקד בכל הקשור לניתוחי פנים שייערך באמסטרדם שבהולנד, במקביל אליו ובאותו מקום ייערך כנס שעוסק בניתוחי שחזור קוסמטיים מטעמים רפואיים ולא אסתטיים בהכרח אך כמובן שידונו בו גם דברים הקשורים לתחום האסטתי שהרי ניתוח אף הוא ניתוח אף בחלק גדול מהמרכיבים אם כי במקרים רפואיים האתגר לעיתים גדול יותר אך הסיבה והגורם המוטיב ציוני שמאחורי הניתוח פחות קריטי בחלק גדול מהמקרים. כנס נוסף שצפוי להיות מאוד מעניין בינואר הוא הכנס לבוטוקס ופיסול הגוף שייערך בסוף החודש בדובאיי.

בפברואר צפויים גם כן מספר כנסים והראשון שבהם הוא הכנס לניתוחים פלסטיים של ילדים שייערך לקראת אמצע החודש בברצלונה. לאחריו כנס כללי בתחום הרפואה הפלסטית באיסטנבול שאירחה חודשיים קודם לכן כנס מקצועי בנושא טיפוח וטיפול בעור. גם פריס אינה שוקטת על השמרים וחודשיים לאחר הכנס הקודם עורכת שני כנסים במקביל – הראשון כנס כללי בתחום הניתוחים הקוסמטיים והכנס השני מיועד למה שמכונה מיקרו ניתוחים, תחום שצפוי להתפתח בדומה לתחום פיסול האף, החזה והגוף שהתחזק בשנים האחרונות.

כנסים ואירועים בתחום הניתוחים הקוסמטים בשנה הקרובה