מה מותר?

מותר לי הכל. הכל מותר לי. מותר לי לכעוס ומותר לי להיעלב. מותר לי לא להיות נחמדה ומותר לי להתעלם. מותר לי להתנהג לא יפה ומותר לי להיות אדישה. מותר לי לשים פס ומותר לי לזלזל. מותר לי לא לפחד ומותר לי ללכת עד הסוף מה שאני רוצה.

מותר לי להסלים את המצב ומותר לי להגביר בכל מה שאני סבורה שהוא הדבר הנכון. מותר לי להתאמץ ולהוסיף במה שקשה לי אבל שווה את זה ובדרך גם מותר לי לאסוף את הכוחות למאמץ הזה. מותר לי שלא יהיה אכפת לי ומותר לי להחליט שאני עושה רק אבל רק מה שמשרת את הדבר שמתאים לי כרגע. ואחרי רגע או אחרי כמה זמן שבא לי, מותר לי לעשות דבר אחר שבא לי ומסתדר לי ומתאים לי ושאני חושבת שהוא הדבר שנכון לי כרגע. ובעוד רגע, כאמור, מוותר לי אחרת לגמרי. מותר לי לבכות ומותר לי לצחוק ומותר לי להשתאות עם מה שנעשה בי, מבלי שאעשה שום דבר בנדון, אם כי הכל תלוי בי כמו שלימדו אותי בני ברוך.

מותר לי לא לפעול כמו שמצפים ממני ממני, מותר לי לא להתנהג בצורה מסויימת בכדי שיחשבו עליי שאני ככה וככה ולא אחרת. מותר לי להגזים ומותר לי לא להסכים ומותר לי לא לשכוח ומותר לי לא לשכוח. ואם ארצה. רק אם באמת ארצה. מותר להבליג על הכל. מותר לי לבחור מה לעשות, ומתי ואיך בדיוק. מותר לי להחליט שזה הכיוון שאני לוקחת – ולקחת אותו בשיא הכח. ובדיוק באותה מידת כח מותר לי לשבור לכיוון ההפוך. מותר לי לא לדבר מותר לי לא להסתכל מותר לי לא לשמוע מותר לי לא להתייחס בכלל. מותר להיות אטומה לגמרי לעטות על עצמי שריון פלדה ולהיות ספונה בתוכו. מותר לי. מותר לא להיות שם ומותר לי כן להיות דווקא כאן, איפה שטוב לי ונוח לי ומרגיש לי נכון. מותר לי הכל. הכל מותר לי. בתנאי שאני זוכרת שאני בובה על חוטים ושאין, אבל אין, ממש ממש אין. אין עוד מלבדו. ומה מותר לך? http://delight.co.il

מה מותר?