האם עונש המוות ימית את הטרור?

מהעיתונות- מתגבשת הצעת חוק שתאפשר גזר דין מוות למחבלים

התייחסותי- אם גזר דין מוות היה מונע מעשי פשע בכלל וטרור בפרט, אז עולמנו היה כבר מזמן נקי מהם. האם הוא ירתיע מחבלים ממעשי חבלה? גם לזה אין תשובה חד משמעית

הפסיכולוגיה אינה מדע כלל, כול שכן פסיכולוגיה של מחבל. אין לנו למעשה כלי מדידה כמותי חד משמעי שאיתו נוכל לבחון את תוצאותיו של חוק זה, אם בכלל הוא יצא לפועל.

לפני שמחבל  אסלמי יוצא לפעולת חבלה, הוא נתמך לאורך זמן  על ידי הסביבה שלו הנוטעת בו ערך עצמי כבוד, וטעם בחיים שלקראת המוות. אומרים שאי אפשר להפחיד קוף עם בננה. כול שכן מחבל שהחליט כבר למות, לא מרתיעים בעונש מות.בוא נחזור לטרור המשתולל עלינו ובעולם כולו.

הרבה אנשים דוחים את הידיעה שאתה מביא בפניהם שניתן לעצור את הטרור  רק בדרך שבה עם ישראל יתגבש ויתאחד ובכך יוכל לממש את חוק הטבע הכללי הידוע  " ואהבת לרעך כמוך"

התיחסותי- כפי שמתנהלים חיינו, אנחנו רואים שהרבה דברים שאנחנו עושים בהם, הם לא "מה שצריך לעשות", אלא "מה שאנחנו יודעים לעשות". העולם מבחינתנו משתנה בקצב מטורף . יותר ויותר זמן אנחנו חיים בו בהרגשה שהוא זה מנהל אותנו ולא אנחנו אותו.

לכן זה שעדיין לא שומעים, זה לא סימן שזו אינה האמת היחידה ושיש לפרסמה. יותר מכך, כמה שאני מרבה לצאת ולהתריע  בעיתונות המקומית והעולמית, כך אני הופך יותר אנשים לשונאים שלי.

שאלה- מתי היגיעה והמאמצים שלך יתחילו לשאת פירות הקשבה?

זו אינה השאלה הנכונה. מה שחשוב הוא שהמאמץ אינו כלפי התועלת שלי, אלא כלפי התועלת לאנושות שהשיטה שאני מפרסם תביא לה. בזה שאני מפרסם את הידיעה על שיטה שבעזרתה ניתן להפעיל את מערכת הטבע  לטובת כלל האנשים,זה עושה אותי מלא חיים וכוחות המאפשרים לי להמשיך במלאכה זו ללא הפסקה.

קשה עדיין לאנושות לאבחן היטב את שאלות הקיום שלה כול שכן את הפתרונות להם. הקשר הזה שאני מקיים איתה דרך העיתונות, יקל עליה מאוד בשעת צרה אמיתית להגיע בכוחות עצמה לפתרונות הנכונים. לי אין צורך ביותר מזה.

האם עונש המוות ימית את הטרור?