חומת מקסיקו ארצות הברית

אין זה מפתיע, כי את הרעיונות המרכזיים של מערכת הבחירות שלו, יש בכוונה לבנות חומה בין ארה"ב למקסיקו, והגירוש של מקסיקנים מארצות הברית. עכשיו כאשר טראמפ נכנס לתפקידו, הוא מתחיל לממש את ההבטחות.
בראיון עם ערוץ החדשות טראמפ אמר כי את בניית החומה אפשר להתחיל "בתוך חודשים" וכי ארצות הברית תפיל את העלויות על מקסיקו. הנשיא גם ציין כי המשא ומתן עם הקונגרס על המימון הראשוני יתחיל בקרוב.
המשימה העיקרית של החומה בין המדינות, על פי דונלד טראמפ, תהיה כדי להבטיח את ביטחון הפנים של המדינה. "הגבול הדרומי שלנו נמצאת במשבר: עלייה חסרת תקדים של מסתננים מאמריקה המרכזית הפוגעת הן מקסיקו וארצות הברית – אמר מיד לאחר החתימה על המסמך. – אומה ללא גבולות – לא אומה ".
מיד לאחר השבעתו, דונלד טראמפ פרסם תוכנית פעולה של הממשל החדש, , והודיעה על השקת נהלי היציאה … →
במהלך התדרוך, דובר הבית הלבן שון ספייסר אמר כי החומה – היא לא רק הבטחת בחירות. "זה בהיגיון. הגיע הזמן לעצור את הזרימה של סמים, פשע לארצות הברית, "- אמר.

עם זאת, לא כולם אוהבים את ההתפתחות הזאת. בנוסף המהגרים עצמם ואת המקסיקנים נגד בניית החומה
כריסטיאן רמירז, ראש הקואליציה של גבול דרומי "קיר הגבול הוא לרעת חירויות האזרח. זה יהיה כמו את חייהם של אנשים באזור מלחמה, "- הוא משתף עם רויטרס. יתר על כן, דמוקרטים רבים מתנגדים לתוכנית זה והם עלולים לנסות למנוע מהקונגרס האמריקאי לממן את הפרויקט, אם כי הרפובליקנים שולטים בסנאט ובית הנבחרים. פול ריאן אמר כי הקונגרס ישקול הקצאת הכספים בחודשים הקרובים.
כַּמָה זֶה יַעֲלֶה
עוד לפני הבחירות לנשיאות, אנליסטים הציגו, אשר יכול להיות חומה וכמה כסף יהיה צורך לבנייתה. מומחים עשו את החישובים, מבוסס על כדברי טראמפ בערך בגודל של הגדר. הוא טען כי החומה בכ -1 אלף. מיילס באורך יעלה, "אולי 8 מיליארד $."

האורך הכולל של גבול ארה"ב עם מקסיקו הוא 1989 קילומטרים. לדברי בית המשפט של רואי חשבון בארה"ב, הוא כעת על הגבול עם מקסיקו הקים את הקיר שנקרא גבול – סדרה של גדרות ואורך ומכשולים אחרים של 652 קילומטרים. וגם בחלקים מסוימים של גדר כבר זה כמו קיר. לכן, באזור סן דייגו וגדרות חזקות.

במקרה אחר, חלקים שוממים יותר של הגבול יש רק גדרות ומחסומים שונים, כוללים מחסומי ברזל. למרות העובדה כי ברוב האזורים אין שום מחסומים, ולחצות את הגבול זה לא כל כך פשוט: זה בשל המורכבות של השטח, כלומר, קניונים עמוקים והרים גבוהים.

חומת מקסיקו ארצות הברית